Dizi Müzikleri

Bir Dünya Dizi Müzikleri

Şarkı dünyasında binbir çeşit şarkı var. Bu şarkılar için o kadar video klipler yapılsa da bazen öyle yerler oluyor ki, klibi çekilmemiş dijital ortamlarda yer almış ama dinlenenmemiş şarkılar var. Bu şarkılar bazen öyle bir yerde dinleniliyor ki kimse şarkının daha önceden yayınlandığı dijital ortam da yer aldığını bilmiyor. Evet bu şarkılar dizilerde seslendiriliyor. Dizi Müzikleri kategorimizde bu şarkılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dizilerde seslendirilen şarkılar insanları o kadar etkiliyor ki bazen dillerden düşmüyor ve unutulmaz yerlere sahip oluyor. Trsarkisozleri.net sitemizde dizi müziklerinde seslendirilen şarkılara ait şarkı sözlerine yer verilirken dizi ile çekilmiş şarkının video klipleri de ekleniyor. Türkiye de daha çok türkçe dizi müzikleri haricinde hint dizi müzikleri de takip ediliyor. Hint dizi müziklerine ait şarkılara www.trsarkisozler.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkçe Dizi Müzikleri

Evet dizi müziklerine şöyle bir göz atalım ve kendi aklıma gelen hatırladığım Kurtlar Vadisi Pusu – Cendere. Unutulmaz bir müzikti ki. Milyonlarca izleyicisi olan dizinin bu müziği telefon da arama sesi olarak kullanıldı. Özellikle dizi başlangıcında çalan jenerik müzik insanları gerçekten o sisli hava duygusunu yaşatıyor. Daha bir sürü müzik ve şarkılar da Kurtlar Vadisi Dizisinde seslendirildi. Kurtlar Vadisi Pusu Mamoş türküsü, Kurtlar Vadisi Pusu Yavrum Yaradan Var, Kurtlar Vadisi Elif Türküsü, Hekimoğlu türküsü,  fon müzikleri içerisinde yer alan Kurtlar Vadisi Pusu müziği, Konsey müziği ve daha bir sürü şarkı ve fon müziklerine yer verilmiştir. Türkiye de en çok 2018 – 2019 yılları arasında aranan dizi müzikleri arasında Çukur dizisinde seslendirilen şarkılar fenomen oluyor. Ziyaretçiler en çok;

Çukur dizinde söylenen şarkılar, Çukur çalan rap şarkı, çukur dizisi söylenen türkü, gibi araları gerçekleştirip şarkılara ve türkülere ulaşıyorlar Böylece binlerce aramalar yapıp şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz.

Yabancı Dizi Müzikleri

Kurtlar Vadisi dizi müziklerine baya yer verdik. Evet şimdi ise yabancı dizi müzikleri ve bunlara ait fon müzikleri, şarkı sözlerine de yer veriyoruz. Sitemizde ayrıştırıcı kullanarak Yabancı Dizi Müzikleri kategorisinde sözler fon müzikler diye arama yapabilirsiniz.  Ne kadar yerli şarkı olsa da ondan daha fazla bir yabancı film müzikleri olduğunu biliyoruz. Biz trsarkisozleri.net olarak çok uzun zaman önce yayınlanan ve türkiye de takipçisi olan Teen Wolf isimli dizinin jenerik müziğine çok kez aratıldı. Yabancı Dizi müzikleri içerisinde aslında hint dizi müzikleri, hint şarkı sözleri de yer alıyor.

Evet saygıdeğer ziyaretçilerimiz dizi müzikler veya dizi şarkıları hakkında yazımızı okudunuz. Ulaşamadığınız yerli ve yabancı dizi, sinema ve film müziklerini burada bize bildirirseniz sizin yerine ara ve o şarkıya ait tüm bilgilere yer veririz. Tek  yapmanız gerek yorum alanında istediğiniz dizi müziği hakkında ufak bilgi ver gerisi bizde olur.

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Dizi Müzikleri 273 kez görüntülendi.

En son günü güncellenen arşivimizde 32 sanatçıya ait 41 şarkı sözleri - makale ve 4 yorum bulunmaktadır.