Türkçe En Çok Dinlenen 10 Şarkısı

Hit 10 mu dersiniz Top 10 mu bilemeyiz. Fakat biz trsarkisozleri.net olarak en çok dinlenen 10 türkçe şarkıyı sizlere sunuyoruz.  02.12.2019 tarihli yazımızda bu tarihe kadar yayınlanmış olan şarkılar arasında en çok dinlenen şarkılar arasında

1. Sırada Reynmen  Derdim Olsun şarkısı 251 milyondan fazla izlenme almıştır. Reynmen şarkı sözlerini ilk olarak trsarkisozleri.net olarak yayınladık. Türkiye`nin en çok dinlenen şarkıları listesinde ilk sırada yer alan Reynmen`nin seslendirdiği Derdim Olsun şarkı sözlerinden bir nakarat paylaşalım. Derdim olsun sözlerine sitemizin arama sayfasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İşte Reynmen Derdim Olsun şarkı sözü;

Derdim olsun
Kadehler dolsun
Ben kaybederken Azrail seyre dursun
Dinliyorsun, görmüyorsun
Kurban ederler kimlerle geziyorsun?

2. sırayı Fatih Bulut – Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısının yer aldığını unutmayalım.  Bu şarkı öyle bir dile dolandı ki ünlü sanatçıların bile dilinden düşmez oldu.

Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısına ait 1 dörtlük paylaşmak istiyoruz.

Uykular haram oldu gençliğim bak,
Talan da oldu çok sevdim yalan oldu zalım geceler
Geceler geceler yıktı geceler
Geceler geceler zalım geceler

Evet ilk on da yer alan şarkının bir dörtlüğünü gördünüz. Fatih Bulut  Çok Sevdim Yalan Oldu şarkı sözlerinin tamamına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu şarkıyı da şarkı sözlerini görüntülediğiniz sayfada ücretsiz olarak dileyebilirsiniz.

3. Sırada en çok dinlenen 3. şarkıya yer vereceğiz. Değerli okurlarımızda merakla bekleyip en çok dinlenen 2. şarkı nedir sorusuna cevap arıyorlar. Evet arkadaşlar 2019 yılı itibari ile en çok dinlenen 3. şarkı Norm Ender Mekanın Sahibi şarkısı yer alıyor. Norm Ender Mekanın Sahibi şarkı sözlerinden bir dörtlük paylaşalım. Şarkıya ait  bütün sözlerine sitemizde sanatçılar kısımdan Norm Ender seçerek şarkılarına ulaşabilirsiniz.

Her yer olsada kezban tırrek

Yatamam evde yatak döşek

Çıktım dışarı açtım trap

Kafam şimdi fişek fişek

4. Sırada Mero Olabilir şarkısı ile yerini alıyor. Youtube sitesinde dinlenme rekoları kıran Hip hop şarkının sözlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Olabilir şarkı sözleri ve müziği Mero ya aittir. 123 milyon dinlenme veya izlenme alan şarkıdan bir dörtlük olarakta bizler paylaşalım.

Bana, sana, bize bi’ şey olabilir

Sebebini biliyorum, beni yorabilir
Kafama gelen soruyu bana sorabilir

5. Sırada Ben Fero Demet Akalın yer alıyor. Ünlü sanatçı Demet Akalın Hip-hop/Rap tarzında klibiyle 5. sırada yer alıyor. Bu şarkı sosyal medya sitelerinde 119 miyon üzerinde dinlenme aldığı görülüyor. Hip-hop/Rap kategorisinde Ben Fero Demet Akalın şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz.

Ben Fero Demet Akalın şarkısında bir dörtlük paylaşarak şarkının sözlerinin tamamına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hava kapalı, ama akalım

Arabaya bindim, yürü bakalım

Tabii radyomuzda yine Demet Akalın

Bi’ kez olsun bizi çalmadın adamım

İlk 5 şarkıyı sizlerle paylaştık. Peki sitemizde ilk on şarkı yer alacaktır evet arkadaşlar diğer 5 şarkıyı şöyle listeliyelim

6. Ziynet Sali Bana da Söyle

7. Tuğçe Kandemir Gülü Soldurmam

8. Buray Kabahat Bende

9. Reynmen  Ela

10. Feride Hilal Akın Yok Yok

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Türkçe En Çok Dinlenen 10 Şarkısı 336 kez görüntülendi.

En son günü güncellenen arşivimizde 32 sanatçıya ait 41 şarkı sözleri - makale ve 4 yorum bulunmaktadır.