Türkiye`de en çok dinlenen yabancı şarkılar

Evet arkadaşlar bu makalemizde Türkiye`de en çok dinlenen yabancı şarkılar ve sanatçılara yer vereceğiz. Daha öncesi bir makalemizde En Çok Dinlenen 10 Türkçe şarkı hakkında bilgi verildi. Değerli ziyaretçilerimiz ne kadar türkçe şarkı sözlerini arasa da bunlarında yarısı kadar da yabancı şarkı sözlerini arıyorlar. Ziyaretçilerimizin isteği doğrultusunda öncelikle Türkiye`de en çok dinlenen yabancı şarkılar ve yabancı sanatçılar hakkında genel bilgi vereceğiz. Yabancı şarkılar içlerinde en çok dikkat çeken dil ise ingilizce yazılmış şarkı sözleri ve ingilizce seslendirilen şarkılardır. Ziyaretçilerimiz ne kadar yabancı şarkı arasalarda aslında hep bu ingilizce şarkı sözlerini türkçe şarkı sözlerine çeviriyorlar. Daha çok Yabancı şarkıların türkçe tercümanını almak istiyorlar. Aslında ne kadar bizim ülkemizde yabancı şarkılar dikkat çeksede aslında bu şarkılar dünyada en çok dinlenen şarkılar olarak ta görebilirsiniz. Evet arkadaşlar şimdi Türkiye`de en çok dinlenen yabancı şarkıları listeliyelim.

1 7 rings – Ariana Grande
2 Con Calma by Daddy Yankee
3 Sucker by Jonas Brothers
4 Shallow by Lady Gaga
5 Sunflower – Spider-Man: Into the Spider-Verse by Post Malone
6 break up with your girlfriend, i’m bored by Ariana Grande
7 Wow. by Post Malone
8 Dancing With A Stranger (with Normani) – Sam Smith
9 Sweet but Psycho by Ava Max
10 Happier – Marshmello

Bu şarkılar dünya genelinde trend olmuş şarkılardır. Bu şarkıların dışında aklıma gelmeyen trend şarkılar vardır belki siz bu şarkıları biliyorsanız yorum olarak bize iletmeniz halinde sayfada listeye eklenir. Dünyada bilinen yabacı şarkıcılara yer verelim. Türklerin en çok tanıdıkları yabancı şarkıcılar kimler?

Türkiye de müzik piyasasında yer almış yabancı şarkıcılara göz atalım.

Drake
Maroon 5
Calvin Harris
Clean Bandit
Shaggy
50 Cent
Shakira
Katy Perry
Rihanna
Jennifer Lopez
Lady Gaga
Pink
Beyoncé
Taylor Swift

ve daha bir çok yabancı sanatçı şarkıları ile ülkemizde yer alıyor. Bu konu hakkında bir ek bilginiz varsa yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Yorumlar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


günü eklenen Türkiye`de en çok dinlenen yabancı şarkılar 250 kez görüntülendi.

En son günü güncellenen arşivimizde 32 sanatçıya ait 41 şarkı sözleri - makale ve 4 yorum bulunmaktadır.